2'-Deoxythymidine (1 x 5 g)
| Manufacturer: |
![]() |
|---|---|
| Amount: | 5 g |
| Number of items in the package: | 1 |
| CAS/ID No.: | 50-89-5 |
| Catalog number: | R001P75,5g |
| Molar formula: | C10H14N2O5 |
| Molar weight: | 242.23 |
| Storage: | +20°C |
| EC-no: | 200-070-4 |
| ADR: | not hazardous |
Alternative products
2'-Deoxythymidine (1 x 50 g)
- CAS: 50-89-5
- Cat. No.: R001P75,50g
price excl. vat
€ 117,48
Industrial quantities of substances at a discounted price
Ask for a larger quantity
2'-Deoxythymidine (1 x 25 g)
- CAS: 50-89-5
- Cat. No.: R001P75,25g
price excl. vat
€ 98,93
Industrial quantities of substances at a discounted price
Ask for a larger quantity
2'-Deoxythymidine (1 x 10 g)
- CAS: 50-89-5
- Cat. No.: R001P75,10g
price excl. vat
€ 98,93
Industrial quantities of substances at a discounted price
Ask for a larger quantity

