7-Methoxy-8-(3-methylbut-2-en-1-yl)-2H-chromen-2-one (1 x 5 g)
| Manufacturer: |
![]() |
|---|---|
| Amount: | 5 g |
| Number of items in the package: | 1 |
| CAS/ID No.: | 484-12-8 |
| Catalog number: | R00I8S7,5g |
| Molar formula: | C15H16O3 |
| Molar weight: | 244.29 |
| Storage: | +20°C |
| ADR: | not hazardous |
Alternative products
7-Methoxy-8-(3-methylbut-2-en-1-yl)-2H-chromen-2-one (1 x 25 g)
- CAS: 484-12-8
- Cat. No.: R00I8S7,25g
price excl. vat
€ 418,49
Industrial quantities of substances at a discounted price
Ask for a larger quantity
7-Methoxy-8-(3-methylbut-2-en-1-yl)-2H-chromen-2-one (1 x 1 g)
- CAS: 484-12-8
- Cat. No.: R00I8S7,1g
price excl. vat
€ 105,00
Industrial quantities of substances at a discounted price
Ask for a larger quantity

