Betulin (1 x 5 g)
| Manufacturer: |
![]() |
|---|---|
| Amount: | 5 g |
| Number of items in the package: | 1 |
| CAS/ID No.: | 473-98-3 |
| Catalog number: | R0039BK,5g |
| Molar formula: | C30H50O2 |
| Molar weight: | 442.72 |
| Storage: | +4°C |
| EC-no: | 207-475-5 |
| ADR: | not hazardous |
Alternative products
Betulin (1 x 25 g)
- CAS: 473-98-3
- Cat. No.: R0039BK,25g
price excl. vat
€ 298,41
Industrial quantities of substances at a discounted price
Ask for a larger quantity
Betulin (1 x 1 g)
- CAS: 473-98-3
- Cat. No.: R0039BK,1g
price excl. vat
€ 104,96
Industrial quantities of substances at a discounted price
Ask for a larger quantity
Betulin (1 x 10 g)
- CAS: 473-98-3
- Cat. No.: R0039BK,10g
price excl. vat
€ 228,44
Industrial quantities of substances at a discounted price
Ask for a larger quantity

