(3β,20β)-3-Hydroxy-11-oxoolean-12-en-29-oic acid (1 x 1 g)
| Manufacturer: |
![]() |
|---|---|
| Amount: | 1 g |
| Number of items in the package: | 1 |
| CAS/ID No.: | 471-53-4 |
| Catalog number: | R00I8M3,1g |
| Molar formula: | C30H46O4 |
| Molar weight: | 470.68 |
| Storage: | +20°C |
| EC-no: | 207-444-6 |
| ADR: | not hazardous |
Alternative products
(3β,20β)-3-Hydroxy-11-oxoolean-12-en-29-oic acid (1 x 10 g)
- CAS: 471-53-4
- Cat. No.: R00I8M3,10g
price excl. vat
€ 172,94
Industrial quantities of substances at a discounted price
Ask for a larger quantity
(3β,20β)-3-Hydroxy-11-oxoolean-12-en-29-oic acid (1 x 5 g)
- CAS: 471-53-4
- Cat. No.: R00I8M3,5g
price excl. vat
€ 129,71
Industrial quantities of substances at a discounted price
Ask for a larger quantity
(3β,20β)-3-Hydroxy-11-oxoolean-12-en-29-oic acid (1 x 25 g)
- CAS: 471-53-4
- Cat. No.: R00I8M3,25g
price excl. vat
€ 267,65
Industrial quantities of substances at a discounted price
Ask for a larger quantity

