(+)-Borneol (1 x 25 g)
| Manufacturer: |
![]() |
|---|---|
| Amount: | 25 g |
| Number of items in the package: | 1 |
| CAS/ID No.: | 464-43-7 |
| Catalog number: | R00DE0I,25g |
| Molar formula: | C10H18O |
| Molar weight: | 154.25 |
| Storage: | +4°C |
| EC-no: | 207-352-6 |
| ADR: | request |
Alternative products
(+)-Borneol (1 x 15 g)
- CAS: 464-43-7
- Cat. No.: R00DE0I,15g
price excl. vat
€ 173,12
Industrial quantities of substances at a discounted price
Ask for a larger quantity
(+)-Borneol (1 x 10 g)
- CAS: 464-43-7
- Cat. No.: R00DE0I,10g
price excl. vat
€ 142,21
Industrial quantities of substances at a discounted price
Ask for a larger quantity
(+)-Borneol (1 x 5 g)
- CAS: 464-43-7
- Cat. No.: R00DE0I,5g
price excl. vat
€ 111,30
Industrial quantities of substances at a discounted price
Ask for a larger quantity

