4-Fluorobenzaldehyde (1 x 25 g)
| Manufacturer: |
![]() |
|---|---|
| Amount: | 25 g |
| Number of items in the package: | 1 |
| CAS/ID No.: | 459-57-4 |
| Catalog number: | R003419,25g |
| Molar formula: | C7H5FO |
| Molar weight: | 124.11 |
| Storage: | +20°C |
| EC-no: | 207-293-6 |
| UN-no: | 1989 |
| ADR: | true |
Alternative products
4-Fluorobenzaldehyde (1 x 50 g)
- CAS: 459-57-4
- Cat. No.: R003419,50g
price excl. vat
€ 98,81
Industrial quantities of substances at a discounted price
Ask for a larger quantity
4-Fluorobenzaldehyde (1 x 250 g)
- CAS: 459-57-4
- Cat. No.: R003419,250g
price excl. vat
€ 129,69
Industrial quantities of substances at a discounted price
Ask for a larger quantity
4-Fluorobenzaldehyde (1 x 100 g)
- CAS: 459-57-4
- Cat. No.: R003419,100g
price excl. vat
€ 104,98
Industrial quantities of substances at a discounted price
Ask for a larger quantity

