(3β)-Cholesta-5,7-dien-3-ol (1 x 5 g)
| Manufacturer: |
![]() |
|---|---|
| Amount: | 5 g |
| Number of items in the package: | 1 |
| CAS/ID No.: | 434-16-2 |
| Catalog number: | R0037HD,5g |
| Molar formula: | C27H44O |
| Molar weight: | 384.64 |
| Storage: | -20°C |
| EC-no: | 207-100-5 |
| ADR: | not hazardous |
Alternative products
(3β)-Cholesta-5,7-dien-3-ol (1 x 250 g)
- CAS: 434-16-2
- Cat. No.: R0037HD,250g
price excl. vat
€ 1.846,82
Industrial quantities of substances at a discounted price
Ask for a larger quantity
(3β)-Cholesta-5,7-dien-3-ol (1 x 25 g)
- CAS: 434-16-2
- Cat. No.: R0037HD,25g
price excl. vat
€ 344,37
Industrial quantities of substances at a discounted price
Ask for a larger quantity
(3β)-Cholesta-5,7-dien-3-ol (1 x 1 g)
- CAS: 434-16-2
- Cat. No.: R0037HD,1g
price excl. vat
€ 98,83
Industrial quantities of substances at a discounted price
Ask for a larger quantity

