((3Ar,4R,6R,6Ar)-6-Methoxy-2,2-Dimethyltetrahydrofuro[3,4-d][1,3]Dioxol-4-Yl)Methyl 4-Methylbenzenesulfonate (1 x 25 g)
| Manufacturer: |
![]() |
|---|---|
| Amount: | 25 g |
| Number of items in the package: | 1 |
| CAS/ID No.: | 4137-56-8 |
| Catalog number: | R00I83B,25g |
| Molar formula: | C16H22O7S |
| Molar weight: | 358.41 |
| Storage: | -20°C |
| ADR: | not hazardous |
Alternative products
((3Ar,4R,6R,6Ar)-6-Methoxy-2,2-Dimethyltetrahydrofuro[3,4-d][1,3]Dioxol-4-Yl)Methyl…
- CAS: 4137-56-8
- Cat. No.: R00I83B,100g
price excl. vat
€ 1.095,16
Industrial quantities of substances at a discounted price
Ask for a larger quantity
((3Ar,4R,6R,6Ar)-6-Methoxy-2,2-Dimethyltetrahydrofuro[3,4-d][1,3]Dioxol-4-Yl)Methyl…
- CAS: 4137-56-8
- Cat. No.: R00I83B,1g
price excl. vat
€ 110,74
Industrial quantities of substances at a discounted price
Ask for a larger quantity

