Etodolac (1 x 25 g)
| Manufacturer: |
![]() |
|---|---|
| Amount: | 25 g |
| Number of items in the package: | 1 |
| CAS/ID No.: | 41340-25-4 |
| Catalog number: | R0034XF,25g |
| Molar formula: | C17H21NO3 |
| Molar weight: | 287.35 |
| Storage: | +4°C |
| UN-no: | 2811 |
| ADR: | true |
Alternative products
Etodolac (1 x 250 mg)
- CAS: 41340-25-4
- Cat. No.: R0034XF,250mg
price excl. vat
€ 92,67
Industrial quantities of substances at a discounted price
Ask for a larger quantity
Etodolac (1 x 5 g)
- CAS: 41340-25-4
- Cat. No.: R0034XF,5g
price excl. vat
€ 216,23
Industrial quantities of substances at a discounted price
Ask for a larger quantity

