Bromoxylenolblue (1 x 5 g)
| Manufacturer: |
![]() |
|---|---|
| Amount: | 5 g |
| Number of items in the package: | 1 |
| CAS/ID No.: | 40070-59-5 |
| Catalog number: | R003OKV,5g |
| Molar formula: | C23H20Br2O5S |
| Molar weight: | 568.27 |
| Storage: | +20°C |
| EC-no: | 254-780-4 |
| ADR: | not hazardous |
Alternative products
Bromoxylenolblue (1 x 25 g)
- CAS: 40070-59-5
- Cat. No.: R003OKV,25g
price excl. vat
€ 577,14
Industrial quantities of substances at a discounted price
Ask for a larger quantity
Bromoxylenolblue (1 x 1 g)
- CAS: 40070-59-5
- Cat. No.: R003OKV,1g
price excl. vat
€ 216,23
Industrial quantities of substances at a discounted price
Ask for a larger quantity

