Validamycin (1 x 500 g)
| Manufacturer: |
![]() |
|---|---|
| Amount: | 500 g |
| Number of items in the package: | 1 |
| CAS/ID No.: | 37248-47-8 |
| Catalog number: | R007A5W,500g |
| Molar formula: | C20H35NO13 |
| Molar weight: | 497.5 |
| Storage: | -20°C |
| ADR: | not hazardous |
Alternative products
Validamycin (1 x 25 g)
- CAS: 37248-47-8
- Cat. No.: R007A5W,25g
price excl. vat
€ 129,65
Industrial quantities of substances at a discounted price
Ask for a larger quantity
Validamycin (1 x 100 g)
- CAS: 37248-47-8
- Cat. No.: R007A5W,100g
price excl. vat
€ 216,09
Industrial quantities of substances at a discounted price
Ask for a larger quantity

