Azure II (1 x 500 g)
| Manufacturer: |
![]() |
|---|---|
| Amount: | 500 g |
| Number of items in the package: | 1 |
| CAS/ID No.: | 37247-10-2 |
| Catalog number: | R00ILH0,500g |
| Danger level: |
|
| Molar formula: | C16H18N3S · C15H16N3S · 2Cl |
| Molar weight: | 625.68 |
| Storage: | +20°C |
| Package group: | III |
| UN-no: | 2811 |
| ADR: | not hazardous |
Alternative products
Azure II (1 x 5 g)
- CAS: 37247-10-2
- Cat. No.: R00ILH0,5g
price excl. vat
€ 98,84
Industrial quantities of substances at a discounted price
Ask for a larger quantity
Azure II (1 x 25 g)
- CAS: 37247-10-2
- Cat. No.: R00ILH0,25g
price excl. vat
€ 117,38
Industrial quantities of substances at a discounted price
Ask for a larger quantity
Azure II (1 x 100 g)
- CAS: 37247-10-2
- Cat. No.: R00ILH0,100g
price excl. vat
€ 240,94
Industrial quantities of substances at a discounted price
Ask for a larger quantity

