4-Methylumbelliferyl 2-acetamido-2-deoxy-β-D-glucopyranoside (1 x 1 g)
| Manufacturer: |
![]() |
|---|---|
| Amount: | 1 g |
| Number of items in the package: | 1 |
| CAS/ID No.: | 37067-30-4 |
| Catalog number: | R00I7BL,1g |
| Molar formula: | C18H21NO8 |
| Molar weight: | 379.36 |
| Storage: | -20°C |
| EC-no: | 253-333-0 |
| ADR: | not hazardous |
Alternative products
4-Methylumbelliferyl 2-acetamido-2-deoxy-β-D-glucopyranoside (1 x 5 g)
- CAS: 37067-30-4
- Cat. No.: R00I7BL,5g
price excl. vat
€ 1.500,31
Industrial quantities of substances at a discounted price
Ask for a larger quantity
4-Methylumbelliferyl 2-acetamido-2-deoxy-β-D-glucopyranoside (1 x 250 mg)
- CAS: 37067-30-4
- Cat. No.: R00I7BL,250mg
price excl. vat
€ 231,53
Industrial quantities of substances at a discounted price
Ask for a larger quantity
4-Methylumbelliferyl 2-acetamido-2-deoxy-β-D-glucopyranoside (1 x 100 mg)
- CAS: 37067-30-4
- Cat. No.: R00I7BL,100mg
price excl. vat
€ 154,36
Industrial quantities of substances at a discounted price
Ask for a larger quantity

