Cryptotanshinone (1 x 1 g)
| Manufacturer: |
![]() |
|---|---|
| Amount: | 1 g |
| Number of items in the package: | 1 |
| CAS/ID No.: | 35825-57-1 |
| Catalog number: | R00I73M,1g |
| Molar formula: | C19H20O3 |
| Molar weight: | 296.36 |
| Storage: | +4°C |
| ADR: | not hazardous |
Alternative products
Cryptotanshinone (1 x 50 mg)
- CAS: 35825-57-1
- Cat. No.: R00I73M,50mg
price excl. vat
€ 135,92
Industrial quantities of substances at a discounted price
Ask for a larger quantity
Cryptotanshinone (1 x 250 mg)
- CAS: 35825-57-1
- Cat. No.: R00I73M,250mg
price excl. vat
€ 191,51
Industrial quantities of substances at a discounted price
Ask for a larger quantity
Cryptotanshinone (1 x 100 mg)
- CAS: 35825-57-1
- Cat. No.: R00I73M,100mg
price excl. vat
€ 148,27
Industrial quantities of substances at a discounted price
Ask for a larger quantity

