Loperamide Hydrochloride (1 x 1 g)
| Manufacturer: |
![]() |
|---|---|
| Amount: | 1 g |
| Number of items in the package: | 1 |
| CAS/ID No.: | 34552-83-5 |
| Catalog number: | R003RD3,1g |
| Molar formula: | C29H33ClN2O2 · HCl |
| Molar weight: | 513.51 |
| Storage: | +20°C |
| EC-no: | 252-082-4 |
| UN-no: | 2811 |
| ADR: | true |
Alternative products
Loperamide Hydrochloride (1 x 100 g)
- CAS: 34552-83-5
- Cat. No.: R003RD3,100g
price excl. vat
€ 1.731,83
Industrial quantities of substances at a discounted price
Ask for a larger quantity
Loperamide Hydrochloride (1 x 5 g)
- CAS: 34552-83-5
- Cat. No.: R003RD3,5g
price excl. vat
€ 330,31
Industrial quantities of substances at a discounted price
Ask for a larger quantity
Loperamide Hydrochloride (1 x 25 g)
- CAS: 34552-83-5
- Cat. No.: R003RD3,25g
price excl. vat
€ 796,46
Industrial quantities of substances at a discounted price
Ask for a larger quantity

