2-(Dimethylamino)-2-phenylbutyl 3,4,5-trimethoxybenzoate maleate (1 x 5 g)
| Manufacturer: |
![]() |
|---|---|
| Amount: | 5 g |
| Number of items in the package: | 1 |
| CAS/ID No.: | 34140-59-5 |
| Catalog number: | R0038T5,5g |
| Molar formula: | C22H29NO5 |
| Molar weight: | 503.54 |
| Storage: | +4°C |
| ADR: | not hazardous |
Alternative products
2-(Dimethylamino)-2-phenylbutyl 3,4,5-trimethoxybenzoate maleate (1 x 25 g)
- CAS: 34140-59-5
- Cat. No.: R0038T5,25g
price excl. vat
€ 446,28
Industrial quantities of substances at a discounted price
Ask for a larger quantity
2-(Dimethylamino)-2-phenylbutyl 3,4,5-trimethoxybenzoate maleate (1 x 1 g)
- CAS: 34140-59-5
- Cat. No.: R0038T5,1g
price excl. vat
€ 142,07
Industrial quantities of substances at a discounted price
Ask for a larger quantity
2-(Dimethylamino)-2-phenylbutyl 3,4,5-trimethoxybenzoate maleate (1 x 100 g)
- CAS: 34140-59-5
- Cat. No.: R0038T5,100g
price excl. vat
€ 811,20
Industrial quantities of substances at a discounted price
Ask for a larger quantity

