Cholesteryl phenylacetate (1 x 1 g)
| Manufacturer: |
![]() |
|---|---|
| Amount: | 1 g |
| Number of items in the package: | 1 |
| CAS/ID No.: | 33998-26-4 |
| Catalog number: | R003OV5,1g |
| Molar formula: | C35H52O2 |
| Molar weight: | 504.79 |
| Storage: | -20°C |
| EC-no: | 251-781-1 |
| ADR: | not hazardous |
Alternative products
Cholesteryl phenylacetate (1 x 5 g)
- CAS: 33998-26-4
- Cat. No.: R003OV5,5g
price excl. vat
€ 580,73
Industrial quantities of substances at a discounted price
Ask for a larger quantity
Cholesteryl phenylacetate (1 x 250 mg)
- CAS: 33998-26-4
- Cat. No.: R003OV5,250mg
price excl. vat
€ 142,09
Industrial quantities of substances at a discounted price
Ask for a larger quantity

