Disodium uridine-5'-monophosphate (1 x 25 g)
| Manufacturer: |
![]() |
|---|---|
| Amount: | 25 g |
| Number of items in the package: | 1 |
| CAS/ID No.: | 3387-36-8 |
| Catalog number: | R003PRG,25g |
| Molar formula: | C9H11N2Na2O9P |
| Molar weight: | 368.15 |
| Storage: | -20°C |
| EC-no: | 222-211-9 |
| ADR: | not hazardous |
Alternative products
Disodium uridine-5'-monophosphate (1 x 5 g)
- CAS: 3387-36-8
- Cat. No.: R003PRG,5g
price excl. vat
€ 98,93
Industrial quantities of substances at a discounted price
Ask for a larger quantity
Disodium uridine-5'-monophosphate (1 x 100 g)
- CAS: 3387-36-8
- Cat. No.: R003PRG,100g
price excl. vat
€ 210,22
Industrial quantities of substances at a discounted price
Ask for a larger quantity

