4-Methyl-2-oxo-2H-chromen-7-yl dihydrogen phosphate (1 x 5 g)
| Manufacturer: |
![]() |
|---|---|
| Amount: | 5 g |
| Number of items in the package: | 1 |
| CAS/ID No.: | 3368-04-5 |
| Catalog number: | R003447,5g |
| Molar formula: | C10H9O6P |
| Molar weight: | 256.2 |
| Storage: | -20°C |
| ADR: | not hazardous |
Alternative products
4-Methyl-2-oxo-2H-chromen-7-yl dihydrogen phosphate (1 x 250 mg)
- CAS: 3368-04-5
- Cat. No.: R003447,250mg
price excl. vat
€ 303,69
Industrial quantities of substances at a discounted price
Ask for a larger quantity
4-Methyl-2-oxo-2H-chromen-7-yl dihydrogen phosphate (1 x 1 g)
- CAS: 3368-04-5
- Cat. No.: R003447,1g
price excl. vat
€ 641,88
Industrial quantities of substances at a discounted price
Ask for a larger quantity
4-Methyl-2-oxo-2H-chromen-7-yl dihydrogen phosphate (1 x 100 mg)
- CAS: 3368-04-5
- Cat. No.: R003447,100mg
price excl. vat
€ 210,01
Industrial quantities of substances at a discounted price
Ask for a larger quantity

