5-Bromo-4-chloro-3-indolyl acetate (1 x 1 g)
| Manufacturer: |
![]() |
|---|---|
| Amount: | 1 g |
| Number of items in the package: | 1 |
| CAS/ID No.: | 3252-36-6 |
| Catalog number: | R00C0OW,1g |
| Molar formula: | C10H7BrClNO2 |
| Molar weight: | 288.53 |
| Storage: | +4°C |
| ADR: | not hazardous |
Alternative products
5-Bromo-4-chloro-3-indolyl acetate (1 x 250 mg)
- CAS: 3252-36-6
- Cat. No.: R00C0OW,250mg
price excl. vat
€ 386,44
Industrial quantities of substances at a discounted price
Ask for a larger quantity
5-Bromo-4-chloro-3-indolyl acetate (1 x 100 mg)
- CAS: 3252-36-6
- Cat. No.: R00C0OW,100mg
price excl. vat
€ 247,32
Industrial quantities of substances at a discounted price
Ask for a larger quantity

