Moroxydine Hydrochloride (1 x 500 g)
| Manufacturer: |
![]() |
|---|---|
| Amount: | 500 g |
| Number of items in the package: | 1 |
| CAS/ID No.: | 3160-91-6 |
| Catalog number: | R00I5ZO,500g |
| Molar formula: | C6H13N5O · HCl |
| Molar weight: | 207.66 |
| Storage: | +20°C |
| EC-no: | 221-612-6 |
| ADR: | not hazardous |
Alternative products
Moroxydine Hydrochloride (1 x 25 g)
- CAS: 3160-91-6
- Cat. No.: R00I5ZO,25g
price excl. vat
€ 98,83
Industrial quantities of substances at a discounted price
Ask for a larger quantity
Moroxydine Hydrochloride (1 x 100 g)
- CAS: 3160-91-6
- Cat. No.: R00I5ZO,100g
price excl. vat
€ 117,36
Industrial quantities of substances at a discounted price
Ask for a larger quantity

