1,5-Dihydro-4H-pyrazolo[3,4-d]pyrimidin-4-one (1 x 25 g)
| Manufacturer: |
![]() |
|---|---|
| Amount: | 25 g |
| Number of items in the package: | 1 |
| CAS/ID No.: | 315-30-0 |
| Catalog number: | R0032S0,25g |
| Molar formula: | C5H5N4O |
| Molar weight: | 136.11 |
| Storage: | +20°C |
| EC-no: | 206-250-9 |
| UN-no: | 2811 |
| ADR: | true |
Alternative products
1,5-Dihydro-4H-pyrazolo[3,4-d]pyrimidin-4-one (1 x 5 g)
- CAS: 315-30-0
- Cat. No.: R0032S0,5g
price excl. vat
€ 92,65
Industrial quantities of substances at a discounted price
Ask for a larger quantity

