Calmagite (1 x 5 g)
| Manufacturer: |
![]() |
|---|---|
| Amount: | 5 g |
| Number of items in the package: | 1 |
| CAS/ID No.: | 3147-14-6 |
| Catalog number: | R00I5YA,5g |
| Danger level: |
|
| Molar formula: | C17H14N2O5S |
| Molar weight: | 358.37 |
| Storage: | +20°C |
| EC-no: | 221-563-0 |
| ADR: | not hazardous |
Alternative products
Calmagite (1 x 25 g)
- CAS: 3147-14-6
- Cat. No.: R00I5YA,25g
price excl. vat
€ 349,05
Industrial quantities of substances at a discounted price
Ask for a larger quantity
Calmagite (1 x 1 g)
- CAS: 3147-14-6
- Cat. No.: R00I5YA,1g
price excl. vat
€ 123,56
Industrial quantities of substances at a discounted price
Ask for a larger quantity

