2,2-Diphenylglycine (1 x 5 g)
| Manufacturer: |
![]() |
|---|---|
| Amount: | 5 g |
| Number of items in the package: | 1 |
| CAS/ID No.: | 3060-50-2 |
| Catalog number: | R0030NI,5g |
| Molar formula: | C14H13NO2 |
| Molar weight: | 227.26 |
| Storage: | +20°C |
| EC-no: | 221-299-6 |
| ADR: | request |
Alternative products
2,2-Diphenylglycine (1 x 1 g)
- CAS: 3060-50-2
- Cat. No.: R0030NI,1g
price excl. vat
€ 98,84
Industrial quantities of substances at a discounted price
Ask for a larger quantity
2,2-Diphenylglycine (1 x 10 g)
- CAS: 3060-50-2
- Cat. No.: R0030NI,10g
price excl. vat
€ 231,67
Industrial quantities of substances at a discounted price
Ask for a larger quantity

