Sanilvudine (1 x 25 g)
| Manufacturer: |
![]() |
|---|---|
| Amount: | 25 g |
| Number of items in the package: | 1 |
| CAS/ID No.: | 3056-17-5 |
| Catalog number: | R0030JY,25g |
| Molar formula: | C10H12N2O4 |
| Molar weight: | 224.21 |
| Storage: | -20°C |
| ADR: | not hazardous |
Alternative products
Sanilvudine (1 x 100 g)
- CAS: 3056-17-5
- Cat. No.: R0030JY,100g
price excl. vat
€ 649,75
Industrial quantities of substances at a discounted price
Ask for a larger quantity
Sanilvudine (1 x 5 g)
- CAS: 3056-17-5
- Cat. No.: R0030JY,5g
price excl. vat
€ 148,39
Industrial quantities of substances at a discounted price
Ask for a larger quantity
Sanilvudine (1 x 1 g)
- CAS: 3056-17-5
- Cat. No.: R0030JY,1g
price excl. vat
€ 98,93
Industrial quantities of substances at a discounted price
Ask for a larger quantity

