H-Cys(Bzl)-OH (1 x 1 g)
| Manufacturer: |
![]() |
|---|---|
| Amount: | 1 g |
| Number of items in the package: | 1 |
| CAS/ID No.: | 3054-01-1 |
| Catalog number: | R0030I0,1g |
| Molar formula: | C10H13NO2S |
| Molar weight: | 211.28 |
| Storage: | +20°C |
| EC-no: | 221-273-4 |
| ADR: | not hazardous |
Alternative products
H-Cys(Bzl)-OH (1 x 50 g)
- CAS: 3054-01-1
- Cat. No.: R0030I0,50g
price excl. vat
€ 240,79
Industrial quantities of substances at a discounted price
Ask for a larger quantity
H-Cys(Bzl)-OH (1 x 25 g)
- CAS: 3054-01-1
- Cat. No.: R0030I0,25g
price excl. vat
€ 160,53
Industrial quantities of substances at a discounted price
Ask for a larger quantity
H-Cys(Bzl)-OH (1 x 5 g)
- CAS: 3054-01-1
- Cat. No.: R0030I0,5g
price excl. vat
€ 98,79
Industrial quantities of substances at a discounted price
Ask for a larger quantity

