3'-Azido-3'-deoxythymidine (1 x 5 g)
| Manufacturer: |
![]() |
|---|---|
| Amount: | 5 g |
| Number of items in the package: | 1 |
| CAS/ID No.: | 30516-87-1 |
| Catalog number: | R0030EV,5g |
| Molar formula: | C10H13N5O4 |
| Molar weight: | 267.24 |
| Storage: | -20°C |
| ADR: | not hazardous |
Alternative products
3'-Azido-3'-deoxythymidine (1 x 10 g)
- CAS: 30516-87-1
- Cat. No.: R0030EV,10g
price excl. vat
€ 216,18
Industrial quantities of substances at a discounted price
Ask for a larger quantity
3'-Azido-3'-deoxythymidine (1 x 25 g)
- CAS: 30516-87-1
- Cat. No.: R0030EV,25g
price excl. vat
€ 367,51
Industrial quantities of substances at a discounted price
Ask for a larger quantity
3'-Azido-3'-deoxythymidine (1 x 1 g)
- CAS: 30516-87-1
- Cat. No.: R0030EV,1g
price excl. vat
€ 105,00
Industrial quantities of substances at a discounted price
Ask for a larger quantity

