Murexide (1 x 25 g)
| Manufacturer: |
![]() |
|---|---|
| Amount: | 25 g |
| Number of items in the package: | 1 |
| CAS/ID No.: | 3051-09-0 |
| Catalog number: | R0030FB,25g |
| Molar formula: | C8H8N6O6 |
| Molar weight: | 284.19 |
| Storage: | +20°C |
| EC-no: | 221-266-6 |
| ADR: | not hazardous |
Alternative products
Murexide (1 x 5 g)
- CAS: 3051-09-0
- Cat. No.: R0030FB,5g
price excl. vat
€ 98,84
Industrial quantities of substances at a discounted price
Ask for a larger quantity
Murexide (1 x 10 g)
- CAS: 3051-09-0
- Cat. No.: R0030FB,10g
price excl. vat
€ 117,38
Industrial quantities of substances at a discounted price
Ask for a larger quantity
Murexide (1 x 100 g)
- CAS: 3051-09-0
- Cat. No.: R0030FB,100g
price excl. vat
€ 221,37
Industrial quantities of substances at a discounted price
Ask for a larger quantity

