Sodium 2-Iodoacetate (1 x 5 g)
| Manufacturer: |
![]() |
|---|---|
| Amount: | 5 g |
| Number of items in the package: | 1 |
| CAS/ID No.: | 305-53-3 |
| Catalog number: | R0030DS,5g |
| Molar formula: | ICH2COONa |
| Molar weight: | 207.93 |
| Storage: | -20°C |
| EC-no: | 206-165-7 |
| UN-no: | 2811 |
| ADR: | true |
Alternative products
Sodium 2-Iodoacetate (1 x 100 g)
- CAS: 305-53-3
- Cat. No.: R0030DS,100g
price excl. vat
€ 544,69
Industrial quantities of substances at a discounted price
Ask for a larger quantity
Sodium 2-Iodoacetate (1 x 25 g)
- CAS: 305-53-3
- Cat. No.: R0030DS,25g
price excl. vat
€ 272,86
Industrial quantities of substances at a discounted price
Ask for a larger quantity
Sodium 2-Iodoacetate (1 x 10 g)
- CAS: 305-53-3
- Cat. No.: R0030DS,10g
price excl. vat
€ 172,98
Industrial quantities of substances at a discounted price
Ask for a larger quantity

