(E)-1-[Bis(4-fluorophenyl)methyl]-4-cinnamylpiperazine dihydrochloride (1 x 1 g)
| Manufacturer: |
![]() |
|---|---|
| Amount: | 1 g |
| Number of items in the package: | 1 |
| CAS/ID No.: | 30484-77-6 |
| Catalog number: | R0030AC,1g |
| Molar formula: | C26H26F2N22 · HCl |
| Molar weight: | 477.4 |
| Storage: | +4°C |
| EC-no: | 250-216-6 |
| ADR: | not hazardous |
Alternative products
(E)-1-[Bis(4-fluorophenyl)methyl]-4-cinnamylpiperazine dihydrochloride (1 x 5 g)
- CAS: 30484-77-6
- Cat. No.: R0030AC,5g
price excl. vat
€ 123,53
Industrial quantities of substances at a discounted price
Ask for a larger quantity
(E)-1-[Bis(4-fluorophenyl)methyl]-4-cinnamylpiperazine dihydrochloride (1 x 25 g)
- CAS: 30484-77-6
- Cat. No.: R0030AC,25g
price excl. vat
€ 166,77
Industrial quantities of substances at a discounted price
Ask for a larger quantity
(E)-1-[Bis(4-fluorophenyl)methyl]-4-cinnamylpiperazine dihydrochloride (1 x 100 g)
- CAS: 30484-77-6
- Cat. No.: R0030AC,100g
price excl. vat
€ 283,10
Industrial quantities of substances at a discounted price
Ask for a larger quantity

