Boc-Lys(Boc)-OSu (1 x 1 g)
| Manufacturer: |
![]() |
|---|---|
| Amount: | 1 g |
| Number of items in the package: | 1 |
| CAS/ID No.: | 30189-36-7 |
| Catalog number: | R00I5NY,1g |
| Molar formula: | C20H33N3O8 |
| Molar weight: | 443.49 |
| Storage: | -20°C |
| ADR: | not hazardous |
Alternative products
Boc-Lys(Boc)-OSu (1 x 5 g)
- CAS: 30189-36-7
- Cat. No.: R00I5NY,5g
price excl. vat
€ 166,94
Industrial quantities of substances at a discounted price
Ask for a larger quantity
Boc-Lys(Boc)-OSu (1 x 250 mg)
- CAS: 30189-36-7
- Cat. No.: R00I5NY,250mg
price excl. vat
€ 86,56
Industrial quantities of substances at a discounted price
Ask for a larger quantity
Boc-Lys(Boc)-OSu (1 x 10 g)
- CAS: 30189-36-7
- Cat. No.: R00I5NY,10g
price excl. vat
€ 237,02
Industrial quantities of substances at a discounted price
Ask for a larger quantity

