Cesiumbicarbonate (1 x 1 g)
| Manufacturer: |
![]() |
|---|---|
| Amount: | 1 g |
| Number of items in the package: | 1 |
| CAS/ID No.: | 29703-01-3 |
| Catalog number: | R003ORC,1g |
| Molar formula: | CsHCO3 |
| Molar weight: | 193.92 |
| Storage: | +20°C |
| ADR: | request |
Alternative products
Cesiumbicarbonate (1 x 5 g)
- CAS: 29703-01-3
- Cat. No.: R003ORC,5g
price excl. vat
€ 191,51
Industrial quantities of substances at a discounted price
Ask for a larger quantity
Cesiumbicarbonate (1 x 25 g)
- CAS: 29703-01-3
- Cat. No.: R003ORC,25g
price excl. vat
€ 427,84
Industrial quantities of substances at a discounted price
Ask for a larger quantity
Cesiumbicarbonate (1 x 100 g)
- CAS: 29703-01-3
- Cat. No.: R003ORC,100g
price excl. vat
€ 674,42
Industrial quantities of substances at a discounted price
Ask for a larger quantity

