Dodecyl (2-(trimethylammonio)ethyl) phosphate (1 x 1 g)
| Manufacturer: |
![]() |
|---|---|
| Amount: | 1 g |
| Number of items in the package: | 1 |
| CAS/ID No.: | 29557-51-5 |
| Catalog number: | R002YRE,1g |
| Molar formula: | C17H38NO4P |
| Molar weight: | 351.46 |
| Storage: | -20°C |
| ADR: | not hazardous |
Alternative products
Dodecyl (2-(trimethylammonio)ethyl) phosphate (1 x 5 g)
- CAS: 29557-51-5
- Cat. No.: R002YRE,5g
price excl. vat
€ 1.540,76
Industrial quantities of substances at a discounted price
Ask for a larger quantity
Dodecyl (2-(trimethylammonio)ethyl) phosphate (1 x 250 mg)
- CAS: 29557-51-5
- Cat. No.: R002YRE,250mg
price excl. vat
€ 293,33
Industrial quantities of substances at a discounted price
Ask for a larger quantity
Dodecyl (2-(trimethylammonio)ethyl) phosphate (1 x 100 mg)
- CAS: 29557-51-5
- Cat. No.: R002YRE,100mg
price excl. vat
€ 228,49
Industrial quantities of substances at a discounted price
Ask for a larger quantity

