Scutellarin (1 x 1 g)
| Manufacturer: |
![]() |
|---|---|
| Amount: | 1 g |
| Number of items in the package: | 1 |
| CAS/ID No.: | 27740-01-8 |
| Catalog number: | R002UML,1g |
| Molar formula: | C21H18O12 |
| Molar weight: | 462.36 |
| Storage: | +4°C |
| ADR: | not hazardous |
Alternative products
Scutellarin (1 x 50 mg)
- CAS: 27740-01-8
- Cat. No.: R002UML,50mg
price excl. vat
€ 160,63
Industrial quantities of substances at a discounted price
Ask for a larger quantity
Scutellarin (1 x 10 mg)
- CAS: 27740-01-8
- Cat. No.: R002UML,10mg
price excl. vat
€ 105,02
Industrial quantities of substances at a discounted price
Ask for a larger quantity
Scutellarin (1 x 250 mg)
- CAS: 27740-01-8
- Cat. No.: R002UML,250mg
price excl. vat
€ 179,16
Industrial quantities of substances at a discounted price
Ask for a larger quantity

