Bromocholine Bromide (1 x 5 g)
| Manufacturer: |
![]() |
|---|---|
| Amount: | 5 g |
| Number of items in the package: | 1 |
| CAS/ID No.: | 2758-06-7 |
| Catalog number: | R002U4N,5g |
| Molar formula: | C5H13Br2N |
| Molar weight: | 246.98 |
| Storage: | +20°C |
| EC-no: | 220-419-4 |
| UN-no: | 2923 |
| ADR: | true |
Alternative products
Bromocholine Bromide (1 x 25 g)
- CAS: 2758-06-7
- Cat. No.: R002U4N,25g
price excl. vat
€ 148,39
Industrial quantities of substances at a discounted price
Ask for a larger quantity
Bromocholine Bromide (1 x 10 g)
- CAS: 2758-06-7
- Cat. No.: R002U4N,10g
price excl. vat
€ 117,48
Industrial quantities of substances at a discounted price
Ask for a larger quantity

