L-Ornithine, N2-[(phenylmethoxy)carbonyl]- (1 x 5 g)
| Manufacturer: |
![]() |
|---|---|
| Amount: | 5 g |
| Number of items in the package: | 1 |
| CAS/ID No.: | 2640-58-6 |
| Catalog number: | R002T1X,5g |
| Molar formula: | C13H18N2O4 |
| Molar weight: | 266.3 |
| Storage: | +4°C |
| ADR: | not hazardous |
Alternative products
L-Ornithine, N2-[(phenylmethoxy)carbonyl]- (1 x 250 mg)
- CAS: 2640-58-6
- Cat. No.: R002T1X,250mg
price excl. vat
€ 98,79
Industrial quantities of substances at a discounted price
Ask for a larger quantity
L-Ornithine, N2-[(phenylmethoxy)carbonyl]- (1 x 1 g)
- CAS: 2640-58-6
- Cat. No.: R002T1X,1g
price excl. vat
€ 98,79
Industrial quantities of substances at a discounted price
Ask for a larger quantity

