Tricyclohexyl Phosphine (1 x 25 g)
| Manufacturer: |
![]() |
|---|---|
| Amount: | 25 g |
| Number of items in the package: | 1 |
| CAS/ID No.: | 2622-14-2 |
| Catalog number: | R002SBM,25g |
| Molar formula: | (C6H11)3P |
| Molar weight: | 280.42 |
| Storage: | +20°C |
| EC-no: | 220-069-2 |
| ADR: | request |
Alternative products
Tricyclohexyl Phosphine (1 x 5 g)
- CAS: 2622-14-2
- Cat. No.: R002SBM,5g
price excl. vat
€ 98,84
Industrial quantities of substances at a discounted price
Ask for a larger quantity
Tricyclohexyl Phosphine (1 x 1 g)
- CAS: 2622-14-2
- Cat. No.: R002SBM,1g
price excl. vat
€ 92,67
Industrial quantities of substances at a discounted price
Ask for a larger quantity
Tricyclohexyl Phosphine (1 x 10 g)
- CAS: 2622-14-2
- Cat. No.: R002SBM,10g
price excl. vat
€ 98,84
Industrial quantities of substances at a discounted price
Ask for a larger quantity

