Chicago Sky Blue 6B (1 x 25 g)
| Manufacturer: |
![]() |
|---|---|
| Amount: | 25 g |
| Number of items in the package: | 1 |
| CAS/ID No.: | 2610-05-1 |
| Catalog number: | R003ORX,25g |
| Molar formula: | C34H24N6Na4O16S4 |
| Molar weight: | 992.79 |
| Storage: | +20°C |
| EC-no: | 220-026-8 |
| ADR: | not hazardous |
Alternative products
Chicago Sky Blue 6B (1 x 5 g)
- CAS: 2610-05-1
- Cat. No.: R003ORX,5g
price excl. vat
€ 158,93
Industrial quantities of substances at a discounted price
Ask for a larger quantity
Chicago Sky Blue 6B (1 x 1 g)
- CAS: 2610-05-1
- Cat. No.: R003ORX,1g
price excl. vat
€ 110,02
Industrial quantities of substances at a discounted price
Ask for a larger quantity
Chicago Sky Blue 6B (1 x 100 g)
- CAS: 2610-05-1
- Cat. No.: R003ORX,100g
price excl. vat
€ 752,85
Industrial quantities of substances at a discounted price
Ask for a larger quantity

