Clindamycin Phosphate (1 x 5 g)
| Manufacturer: |
![]() |
|---|---|
| Amount: | 5 g |
| Number of items in the package: | 1 |
| CAS/ID No.: | 24729-96-2 |
| Catalog number: | R003P0M,5g |
| Molar formula: | C18H34ClN2O8PS |
| Molar weight: | 504.96 |
| Storage: | +4°C |
| EC-no: | 246-433-0 |
| ADR: | not hazardous |
Alternative products
Clindamycin Phosphate (1 x 25 g)
- CAS: 24729-96-2
- Cat. No.: R003P0M,25g
price excl. vat
€ 277,95
Industrial quantities of substances at a discounted price
Ask for a larger quantity
Clindamycin Phosphate (1 x 1 g)
- CAS: 24729-96-2
- Cat. No.: R003P0M,1g
price excl. vat
€ 105,00
Industrial quantities of substances at a discounted price
Ask for a larger quantity
Clindamycin Phosphate (1 x 100 g)
- CAS: 24729-96-2
- Cat. No.: R003P0M,100g
price excl. vat
€ 472,51
Industrial quantities of substances at a discounted price
Ask for a larger quantity

