2,3-Dihydroxybenzaldehyde (1 x 5 g)
| Manufacturer: |
![]() |
|---|---|
| Amount: | 5 g |
| Number of items in the package: | 1 |
| CAS/ID No.: | 24677-78-9 |
| Catalog number: | R002P0C,5g |
| Molar formula: | C7H6O3 |
| Molar weight: | 138.12 |
| Storage: | +20°C |
| EC-no: | 246-398-1 |
| ADR: | not hazardous |
Alternative products
2,3-Dihydroxybenzaldehyde (1 x 25 g)
- CAS: 24677-78-9
- Cat. No.: R002P0C,25g
price excl. vat
€ 222,40
Industrial quantities of substances at a discounted price
Ask for a larger quantity
2,3-Dihydroxybenzaldehyde (1 x 1 g)
- CAS: 24677-78-9
- Cat. No.: R002P0C,1g
price excl. vat
€ 92,67
Industrial quantities of substances at a discounted price
Ask for a larger quantity
2,3-Dihydroxybenzaldehyde (1 x 10 g)
- CAS: 24677-78-9
- Cat. No.: R002P0C,10g
price excl. vat
€ 135,92
Industrial quantities of substances at a discounted price
Ask for a larger quantity

