Bufexamac (1 x 5 g)
| Manufacturer: |
![]() |
|---|---|
| Amount: | 5 g |
| Number of items in the package: | 1 |
| CAS/ID No.: | 2438-72-4 |
| Catalog number: | R007NMA,5g |
| Molar formula: | C12H17NO3 |
| Molar weight: | 223.27 |
| Storage: | +20°C |
| ADR: | request |
Alternative products
Bufexamac (1 x 25 g)
- CAS: 2438-72-4
- Cat. No.: R007NMA,25g
price excl. vat
€ 362,90
Industrial quantities of substances at a discounted price
Ask for a larger quantity
Bufexamac (1 x 250 mg)
- CAS: 2438-72-4
- Cat. No.: R007NMA,250mg
price excl. vat
€ 105,00
Industrial quantities of substances at a discounted price
Ask for a larger quantity
Bufexamac (1 x 1 g)
- CAS: 2438-72-4
- Cat. No.: R007NMA,1g
price excl. vat
€ 105,00
Industrial quantities of substances at a discounted price
Ask for a larger quantity

