Levosulpiride (1 x 25 g)
| Manufacturer: |
![]() |
|---|---|
| Amount: | 25 g |
| Number of items in the package: | 1 |
| CAS/ID No.: | 23672-07-3 |
| Catalog number: | R002O30,25g |
| Molar formula: | C15H23N3O4S |
| Molar weight: | 341.43 |
| Storage: | +4°C |
| ADR: | not hazardous |
Alternative products
Levosulpiride (1 x 100 g)
- CAS: 23672-07-3
- Cat. No.: R002O30,100g
price excl. vat
€ 595,14
Industrial quantities of substances at a discounted price
Ask for a larger quantity
Levosulpiride (1 x 5 g)
- CAS: 23672-07-3
- Cat. No.: R002O30,5g
price excl. vat
€ 148,27
Industrial quantities of substances at a discounted price
Ask for a larger quantity
Levosulpiride (1 x 1 g)
- CAS: 23672-07-3
- Cat. No.: R002O30,1g
price excl. vat
€ 105,02
Industrial quantities of substances at a discounted price
Ask for a larger quantity

