D-Glucitol, 1-deoxy-1-(octylamino)- (1 x 100 g)
| Manufacturer: |
![]() |
|---|---|
| Amount: | 100 g |
| Number of items in the package: | 1 |
| CAS/ID No.: | 23323-37-7 |
| Catalog number: | R002MUW,100g |
| Molar formula: | C14H31NO5 |
| Molar weight: | 293.4 |
| Storage: | +20°C |
| EC-no: | 245-582-9 |
| ADR: | not hazardous |
Alternative products
D-Glucitol, 1-deoxy-1-(octylamino)- (1 x 200 g)
- CAS: 23323-37-7
- Cat. No.: R002MUW,200g
price excl. vat
€ 179,05
Industrial quantities of substances at a discounted price
Ask for a larger quantity
D-Glucitol, 1-deoxy-1-(octylamino)- (1 x 50 g)
- CAS: 23323-37-7
- Cat. No.: R002MUW,50g
price excl. vat
€ 117,31
Industrial quantities of substances at a discounted price
Ask for a larger quantity
D-Glucitol, 1-deoxy-1-(octylamino)- (1 x 25 g)
- CAS: 23323-37-7
- Cat. No.: R002MUW,25g
price excl. vat
€ 98,79
Industrial quantities of substances at a discounted price
Ask for a larger quantity

