Sodium 4-Methyl-2-Oxo-2H-Chromen-7-Yl Phosphate (1 x 5 g)
| Manufacturer: |
![]() |
|---|---|
| Amount: | 5 g |
| Number of items in the package: | 1 |
| CAS/ID No.: | 22919-26-2 |
| Catalog number: | R002LHZ,5g |
| Molar formula: | C10H7Na2O6P |
| Molar weight: | 300.11 |
| Storage: | -20°C |
| EC-no: | 245-325-0 |
| ADR: | not hazardous |
Alternative products
Sodium 4-Methyl-2-Oxo-2H-Chromen-7-Yl Phosphate (1 x 100 mg)
- CAS: 22919-26-2
- Cat. No.: R002LHZ,100mg
price excl. vat
€ 185,30
Industrial quantities of substances at a discounted price
Ask for a larger quantity
Sodium 4-Methyl-2-Oxo-2H-Chromen-7-Yl Phosphate (1 x 250 mg)
- CAS: 22919-26-2
- Cat. No.: R002LHZ,250mg
price excl. vat
€ 283,10
Industrial quantities of substances at a discounted price
Ask for a larger quantity
Sodium 4-Methyl-2-Oxo-2H-Chromen-7-Yl Phosphate (1 x 1 g)
- CAS: 22919-26-2
- Cat. No.: R002LHZ,1g
price excl. vat
€ 634,67
Industrial quantities of substances at a discounted price
Ask for a larger quantity

