[1,1'-Biphenyl]-3-carboxylic acid, 2',4'-difluoro-4-hydroxy- (1 x 1 g)
| Manufacturer: |
![]() |
|---|---|
| Amount: | 1 g |
| Number of items in the package: | 1 |
| CAS/ID No.: | 22494-42-4 |
| Catalog number: | R003PIH,1g |
| Molar formula: | C13H8F2O3 |
| Molar weight: | 250.2 |
| Storage: | +20°C |
| EC-no: | 245-034-9 |
| ADR: | not hazardous |
Alternative products
[1,1'-Biphenyl]-3-carboxylic acid, 2',4'-difluoro-4-hydroxy- (1 x 5 g)
- CAS: 22494-42-4
- Cat. No.: R003PIH,5g
price excl. vat
€ 123,53
Industrial quantities of substances at a discounted price
Ask for a larger quantity
[1,1'-Biphenyl]-3-carboxylic acid, 2',4'-difluoro-4-hydroxy- (1 x 25 g)
- CAS: 22494-42-4
- Cat. No.: R003PIH,25g
price excl. vat
€ 226,48
Industrial quantities of substances at a discounted price
Ask for a larger quantity
[1,1'-Biphenyl]-3-carboxylic acid, 2',4'-difluoro-4-hydroxy- (1 x 10 g)
- CAS: 22494-42-4
- Cat. No.: R003PIH,10g
price excl. vat
€ 166,77
Industrial quantities of substances at a discounted price
Ask for a larger quantity

