(1R,2S,5R)-2-Isopropyl-5-methylcyclohexanol (1 x 25 g)
| Manufacturer: |
![]() |
|---|---|
| Amount: | 25 g |
| Number of items in the package: | 1 |
| CAS/ID No.: | 2216-51-5 |
| Catalog number: | R00352R,25g |
| Danger level: |
|
| Molar formula: | C10H20O |
| Molar weight: | 156.27 |
| Storage: | +20°C |
| EC-no: | 218-690-9 |
| ADR: | not hazardous |
Alternative products
(1R,2S,5R)-2-Isopropyl-5-methylcyclohexanol (1 x 100 g)
- CAS: 2216-51-5
- Cat. No.: R00352R,100g
price excl. vat
€ 105,00
Industrial quantities of substances at a discounted price
Ask for a larger quantity

