Selamectin (1 x 5 g)
| Manufacturer: |
![]() |
|---|---|
| Amount: | 5 g |
| Number of items in the package: | 1 |
| CAS/ID No.: | 220119-17-5 |
| Catalog number: | R00BBNQ,5g |
| Molar formula: | C43H63NO11 |
| Molar weight: | 770 |
| Storage: | +4°C |
| EC-no: | 815-979-7 |
| ADR: | not hazardous |
Alternative products
Selamectin (1 x 250 mg)
- CAS: 220119-17-5
- Cat. No.: R00BBNQ,250mg
price excl. vat
€ 203,87
Industrial quantities of substances at a discounted price
Ask for a larger quantity
Selamectin (1 x 1 g)
- CAS: 220119-17-5
- Cat. No.: R00BBNQ,1g
price excl. vat
€ 293,45
Industrial quantities of substances at a discounted price
Ask for a larger quantity
Selamectin (1 x 100 mg)
- CAS: 220119-17-5
- Cat. No.: R00BBNQ,100mg
price excl. vat
€ 148,27
Industrial quantities of substances at a discounted price
Ask for a larger quantity

