Uridine 5'-(trihydrogen diphosphate), sodium salt (1 x 5 g)
| Manufacturer: |
![]() |
|---|---|
| Amount: | 5 g |
| Number of items in the package: | 1 |
| CAS/ID No.: | 21931-53-3 |
| Catalog number: | R003AC9,5g |
| Molar formula: | C9H12N2Na2O12P2 |
| Molar weight: | 448.12 |
| Storage: | -20°C |
| ADR: | not hazardous |
Alternative products
Uridine 5'-(trihydrogen diphosphate), sodium salt (1 x 250 mg)
- CAS: 21931-53-3
- Cat. No.: R003AC9,250mg
price excl. vat
€ 203,87
Industrial quantities of substances at a discounted price
Ask for a larger quantity
Uridine 5'-(trihydrogen diphosphate), sodium salt (1 x 1 g)
- CAS: 21931-53-3
- Cat. No.: R003AC9,1g
price excl. vat
€ 308,89
Industrial quantities of substances at a discounted price
Ask for a larger quantity
Uridine 5'-(trihydrogen diphosphate), sodium salt (1 x 100 mg)
- CAS: 21931-53-3
- Cat. No.: R003AC9,100mg
price excl. vat
€ 142,09
Industrial quantities of substances at a discounted price
Ask for a larger quantity

