Tulathromycin (1 x 1 g)
| Manufacturer: |
![]() |
|---|---|
| Amount: | 1 g |
| Number of items in the package: | 1 |
| CAS/ID No.: | 217500-96-4 |
| Catalog number: | R00IMLU,1g |
| Molar formula: | C41H79N3O12 |
| Molar weight: | 806.08 |
| Storage: | +4°C |
| ADR: | not hazardous |
Alternative products
Tulathromycin (1 x 50 mg)
- CAS: 217500-96-4
- Cat. No.: R00IMLU,50mg
price excl. vat
€ 129,69
Industrial quantities of substances at a discounted price
Ask for a larger quantity
Tulathromycin (1 x 250 mg)
- CAS: 217500-96-4
- Cat. No.: R00IMLU,250mg
price excl. vat
€ 185,26
Industrial quantities of substances at a discounted price
Ask for a larger quantity
Tulathromycin (1 x 100 mg)
- CAS: 217500-96-4
- Cat. No.: R00IMLU,100mg
price excl. vat
€ 142,03
Industrial quantities of substances at a discounted price
Ask for a larger quantity

