Betamethasone 17-valerate (1 x 25 g)
| Manufacturer: |
![]() |
|---|---|
| Amount: | 25 g |
| Number of items in the package: | 1 |
| CAS/ID No.: | 2152-44-5 |
| Catalog number: | R007Q4L,25g |
| Molar formula: | C27H37FO6 |
| Molar weight: | 476.58 |
| Storage: | +4°C |
| ADR: | not hazardous |
Alternative products
Betamethasone 17-valerate (1 x 250 mg)
- CAS: 2152-44-5
- Cat. No.: R007Q4L,250mg
price excl. vat
€ 210,22
Industrial quantities of substances at a discounted price
Ask for a larger quantity
Betamethasone 17-valerate (1 x 5 g)
- CAS: 2152-44-5
- Cat. No.: R007Q4L,5g
price excl. vat
€ 321,52
Industrial quantities of substances at a discounted price
Ask for a larger quantity
Betamethasone 17-valerate (1 x 1 g)
- CAS: 2152-44-5
- Cat. No.: R007Q4L,1g
price excl. vat
€ 216,40
Industrial quantities of substances at a discounted price
Ask for a larger quantity

